На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Електронна звітність-ключ в майбутнє!

Управління Пенсійного фонду України в Першотравневому районі м. Чернівці нагадує платникам про переваги подання щомісячної звітності в електронному вигляді, у тому числі з електронним цифровим підписом (ЕЦП).

Страхувальники, вибираючи для себе подання звітності в електронній формі, позбавляють себе від довгих черг, економії свого робочого часу та копіювання звіту на електронний носій і роздруковування його в паперовому варіанті. ЕЦП може використовувати будь – яка людина незалежно від рівня освіти і роду занять. Ніяких спеціальних навиків і знань для цього не потрібно. Документи, підписані електронним цифровим підписом, можуть бути передані до Пенсійного фонду впродовж декількох секунд, не вимагаючи особистої присутності страхувальника.

З початку 2011 року значно збільшилася кількість платників управління Пенсійного фонду України в Першотравневому районі, які звітують в електронній формі з допомогою електронно-цифрового підпису. Так в січні 2011 року 132 страхувальника подали звіти з ЕЦП, а вже в вересні 2011 року 239.

Хочеться наголосити на необхідності дотримання страхувальниками з чисельністю застрахованих осіб більше 5 “Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” в частині подання звітності у паперовому та електронному вигляді. На даний час спостерігається тенденція щодо значного скорочення кількості звітуючих з чисельністю до 5 осіб лише в паперовому вигляді. Деякі страхувальники подають звітність до фонду в роздрукованому вигляді, але лише на паперових носіях. Очевидним є те, що можливість подання звітності в електронній формі у них є, але чомусь чи брак часу, чи невміння працювати з програмним забезпеченням, чи просто небажання сформувати звіт в електронній формі стає на заваді подання такої форми звітування. І це не дивлячись на те, що під час прийому звітності з кожним із страхувальників ведеться інформаційно-роз’яснювальна робота стосовно переваг та особливостей подання звітності в електронній формі. Це ж зовсім неважко сформувати звіт в електронному вигляді та записати його на електронний носій, тим більше, що при поданні звітності в електронному вигляді у спеціалістів Фонду є можливість одразу зробити повний контроль звіту для вчасного усунення допущених помилок при формуванні звітності.

Звітування в електронному вигляді – ефективне рішення для всіх, хто не хоче відставати від нових вимог часу. Будемо раді бачити Вас в нашому управлінні Пенсійного фонду як платників звітуючих в електронній формі!

 

                                                      Людмила Грень,

                                                      начальник відділу

                                                      персоніфікованого обліку,

                                                      інформаційних систем та мереж

                                                      управління Пенсійного фонду України

                                                      в Першотравневому районі м.Чернівці