На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Відділ обліку та розподілу житлової площі керується у своїй роботі Конституцією України і законами України, постановами Верховної Ради України, указами Президента України, постановами Кабінету Міністрів України, рішеннями міської та районної рад їх виконавчих комітетів та  іншими нормативними актами. Основним напрямком роботи відділу – це ведення обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов за місцем проживання та здійснення контролю за веденням квартирного обліку за місцем роботи в організаціях, установах та на підприємствах району.

На квартирному обліку за місцем поживання при виконавчому комітеті Першотравневої районної у місті ради станом на 01.10.2011 р. перебуває – 2501 черговиків, із них у списку поза черговиків – 219 та у списку першочерговиків 570 сімей та одиноких.

Правом першочергового забезпечення житловими приміщеннями користуються 570 сімей, з них:

-  учасників ВВв – 18

-  учасників бойових дій в Афганістані та інших воєнних конфліктів – 43

-  військовослужбовців, звільнених в запас – 65

-  багатодітних сімей – 118

-  одиноких матерів – 54

-  мешканців ветхих та аварійних будинків – 80

-  хворі за встановленим переліком – 39

-  ветеранів праці – 34

-  ветеранів війни – 8

-  інші категорії громадян у випадках,  передбачених законодавством -  111

Право на позачергове забезпечення житловим приміщенням мають 219 сімей та одиноких, з них:

-         особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 категорії – 14

-         2 категорії – 31

-         переселенці із зони гарантованого добровільного відселення - 36

-         сироти – 44

-         інші категорії громадян у випадках,  передбачених законодавством – 94, в т.ч. 2 багатодітні сім’ї включені до списку поза черговиків, які виховують п’ять та більше дітей.

 

За дев’ять місяців 2011 року відділом обліку та розподілу житла розглянуто  162  письмових звернень громадян району щодо питань квартирного обліку. 

За наслідками розгляду звернень на квартирний облік було прийнято 56 сімей та одиноких, з ниху список першочерговиків – 19 родин:

-         ветеранів війни – учасники війни – 2

-         ветеран праці - 1

-         учасники бойових дій - 2

-         багатодітні родини – 5

-         мешканці ветхих та аварійних будинків – 4;

-         співробітники УМВС – 2

-         інші – 3

у список позачерговиків – 8 родин:

-         особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 категорії – 2

-         сироти – 4

-         багатодітна сім’я – 1

-         суддя – 1.

Внесено зміни в облікові справи 34 черговикам, розділено квартиру чергу 3 черговикам, а також розглянуто 6 звернень щодо переоформлення квартирної черги, які вирішено позитивно.

  За 9 місяців поточного року в ході перевірки знято з квартирного обліку 84 сімей та одиноких, які втратили право перебувати на квартирному обліку, з них 3 сім’ї, які покращили свої житлові умови шляхом отримання повноцінного житла.  Ця робота продовжується.

З питань переоформлення та відкриття особових рахунків за поточний рік розглянуто 17 звернень, які за рішенням виконавчого комітету, вирішені позитивно.

Крім цього, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України  від 11.02.2009 року за №140 «Про затвердження Порядку надання державної підтримки для забезпечення громадян доступним житлом» (із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ №509 від 09.06.2010р.)» відділ здійснює відбір громадян, які мають право скористатися державною підтримкою на забезпечення доступним житлом із числа осіб, що перебувають на квартирному обліку за місцем проживання, з урахуванням черговості взяття на квартирний облік, а також права на позачергове чи першочергове поліпшення житлових умов, а саме, за звітний період розглянуто та вирішено позитивно – 45  звернень щодо включення до списку осіб, що мають право на доступне житло, всього виявило бажання скористатися державною підтримкою та рішенням виконавчого комітету включені до списку 51 черговик.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №238  від 11.03.2011 р. «Про Єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов» відділом проводиться робота щодо заповнення форм подання інформації до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Усім підприємствам, установам та організаціям, які самостійно ведуть квартирний облік, постійно надається консультація щодо ведення квартирного обліку з дотриманням вимог чинного законодавства. За звітний період погоджено прийняти на квартирний облік за місцем роботи 2 черговиків.