На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

12 жовтня 2011 року в сесійній залі районної ради зібралися понад 100 делегатів 9 – ї звітно-виборної конференції Першотравневої районної ради ветеранів України. Згідно порядку денного, присутні заслухали звіт в.о. голови районної ради ветеранів Віктора Захарова про роботу ради за чотири роки, обговорили перспективи подальшої роботи первинних ветеранських організацій, тощо.

Присутній на зібранні голова районної у місті ради Віктор Мельничук, виступаючи перед ветеранами, подякував усім за тісну співпрацю і зазначив, що приоритетним напрямком діяльності районної влади завжди було і є реалізація соціальних гарантій, передбачених законодавством України для ветеранів війни, праці та Збройних сил.

Відповідно до делегованих міською радою повноважень, виконавчі органи ради вирішують проблеми соціального захисту ветеранів, ремонту та збереження житлового фонду, де вони мешкають. Виходячи з фінансових можливостей здійснюється ремонт фасадів, квартир, покрівель, замінюються газове обладнання, ремонтуються мережі водопостачання та водовідведення, замінюється сантехобладнання тощо.

Управління праці та соціального захисту населення забезпечує ветеранів санаторно-курортними путівками, засобами пересування, гарячим харчуванням.

Особлива увага приділяється усним і письмовим зверненням ветеранів, прикладаються зусилля по позитивному їх вирішенню. Питання надання матеріальної допомоги інвалідам та учасникам ВВв, членам сімей загиблих вирішуються позитивно майже стовідсотково.

За підсумками роботи найактивнішим членам районної ради ветеранів голова ради вручив подяки і грошові винагороди.

Відзначили найкращих ветеранів району і голова міської ради ветеранів Павло Бажерін, а від імені депутатського корпусу – депутат Ростислав Шерстюк.

З побажанням плідної праці до усіх присутніх ветеранів звернувся голова обласного комітету у справах дітей війни Степан Мельник.

Шляхом відкритого голосування делегати одноголосно обрали головою Першотравневої районної організації ветеранів України на найближчі чотири роки Захарова Віктора Петровича.

Справжньою окрасою заходу стала концертна програма, представлена дитячим колективом загальноосвітньої середньої школи № 16.

Першотравнева районна у місті рада, районна ветеранська організація висловлюють щиру подяку усім, хто долучився до організації і проведення звітно-виборної конференції – керівникам виконавчих органів ради, депутатам, педагогічному та учнівському колективам ЗНЗ № 16 на чолі з директором Кірілеско М.П.