На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

У багатьох людей слово “ПОШТА” асоціюється із листоношею – людиною, що приносить нам листи, газети, журнали, пенсії.   

Але насправді виробничий процес поштового зв’язку - це складний багатоопераційний комплекс, в якому поєднуються автоматизовані системи, інформаційні та банківські технології, сучасні методи ідентифікації та системи захисту, автомобільні та авіаційні перевезення, торгові операції та інші технології багатьох галузей економіки. Сьогодні поштовий зв'язок залишається єдиним загальнодоступним механізмом адресного спілкування громадян, а також одним з факторів, що забезпечують політичну цілісність і інформаційну єдність країни. Поштовий зв'язок, незважаючи ні на які досягнення сучасної техніки, продовжує залишатися самим доступним масовим засобом спілкування у світі.

З нагоди Всесвітнього дня пошти, яке відзначається 9 жовтня голова Першотравневої районної у місті Чернівці ради Віктор Мельничук вітає усіх зв’язківців із професійним святом, особливо поштові відділення Першотравневого району – поштамт на вул.Гагаріна, 36а; відділення № 3 на вул.Руській, 82; відділення № 9 на вул.Чкалова, 30; відділення № 21 на вул.Білоруській, 22; відділення № 23 на вул.Руській, 253 та бажає усім здоров’я, достатку, оптимізму, успіхів у праці, за яку усі, хто користується вашими послугами, промовляли б лише слова вдячності.