На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

ДОРОГІ ЧЕРНІВЧАНИ!

ПРИЙМІТЬ НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ З ЧУДОВИМ СВЯТОМ —

ДНЕМ МІСТА ЧЕРНІВЦІ!

 

  За гарною традицією, на початку жовтня ми відзначаємо День нашого міста. Цього дня почуваємося іменинниками, а наші серця переповнює радість і гордість за місто, яке стало затишною домівкою та поєднало в одну велику родину всіх чернівчан.

Це свято об'єднує всі покоління чернівчан - працелюбних, добрих і чесних людей, чиїми зусиллями створюється неповторний образ міста, зберігається його історія та закладається майбутнє.

Завдяки вам Чернівці активно змінюються, розбудовуються, стають все більш квітучим, затишним, не залишаючи байдужим нікого, хто хоча б раз побував у ньому.

Бажаю добра, здоров’я, родинного затишку. Нехай у кожній чернівецькій домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії. Нових Вам перемог і творчих злетів!

То ж нехай розвиваються й квітнуть наші рідні Чернівці – місто древніх пам’яток і традицій.

З Днем народження, рідне місто!

Зі святом, дорогі чернівчани!

 

 

Шановні служителі закону, правники юридичної галузі!


 Щиросердно вітаю Вас із професійним святом – Днем юриста!

Ви стоїте на варті закону й інтересів громадян, а ваші знання, досвід, високі людські та ділові якості забезпечують становлення України як демократичної правової держави.

Висловлюю щиру подяку за ваш професіоналізм та відданість роботі, здатність правовими засобами вирішувати складні питання. Нових вам професійних здобутків, здоров'я, щастя та благополуччя!