На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

В Першотравневій районній у місті Чернівці раді 29.09.2011 відбулося засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, внесків до Пенсійного фонду, інших обов’язкових платежів та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, де розглядалися питання «Про хід погашення заборгованості із виплати заробітної плати та по внесках до Пенсійного фонду» .    

У роботі комісії брали участь представники Пенсійного фонду України в Першотравневому районі м.Чернівці, відділення Національної служби посередництва і примирення в Чернівецькій області, прокуратури Першотравневого району м.Чернівці.

Слухали інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення Світко Т.І., яка повідомила, що для вивчення ситуації, яка склалася на підприємствах району через несвоєчасну виплату заробітної плати, управлінням проводиться щотижневий моніторинг.

За даними моніторингу станом на 01.09.2011 заборгованість по заробітній платі по 3-х підприємствах становила 326,9тис.грн. в тому числі: ДП «Чернівцілегмаш» - 223,9тис.грн., ЧМКП «Проектний інститут «Містопроект» - 5,8тис.грн., ВАТ «Авіакомпанія «Буковина» - 97,2 тис.грн., а станом на 29.09.2011 – 223,9тис.грн. тільки по ДП «Чернівцілегмаш». Питання ліквідації боргів  по заробітній платі працівникам ДП «Чернівцілегмаш» вирішується  в суді.

         На всіх підприємствах, де виникала заборгованість по заробітній платі, були проведені перевірки з питань дотримання законодавства про оплату праці.

         Також, згідно переліку підприємств, які в звітах до Пенсійного фонду України Першотравневого району відобразили середньомісячну заробітну плату одного працівника меншу або на рівні мінімальної, управлінням було проведено перевірки на 16 підприємствах району.

         Слухали: інформацію начальника управління Пенсійного фонду України в Першотравневому районі м. Чернівці Німіжана О.К., який повідомив, що робота управління спрямована на збільшення рівня надходжень та скорочення заборгованості до бюджету Фонду, своєчасного фінансування виплати пенсій та допомог.

         Найбільшими боржниками по страхових внесках перед Пенсійним фондом станом на 26.09.2011 наступні підприємства:

  • ТОВ «Бруківка України»                -    37190,60грн.,
  • КП «Містобуд»                               -   39100,57грн.,
  • ОКП «Буковина-Фарм»                  -   26840,21грн.,
  • ДП ДАК «Хліб України»                  -   114289,43грн.,
  • БК «Ваша криша»                          -   20970,60грн.,
  • ТОВ «Антаро 07»                           -   21964,14грн.,
  • ПРАТ «Авіакомпанія «Буковина»   -  60226,93грн.,
  • ПФ «Інтервал»                              -  12219,16грн.,
  • ЧРО «Єдиний центр»                   -   4363,24грн.

З початку року списано борг по 9 підприємствах - банкрутах на загальну суму 632,3 тис. грн. (ПП «Сорма» - 1,4 тис. грн., БД УМВС України в Чернівецькій області –    26,6 тис. грн., ЗАТ «Восход» - 582,2 тис. грн., КП «Інженерна технологія» - 1,2 тис. грн., ТОВ «Імперія-Будінвест-Буковина» - 1,0 тис. грн. ТОВ “Сава” – 4,5 тис.грн. ТОВ “Карат”- 1,9 тис.грн., ТОВ «Біоенергетична компанія» - 12,1 тис.грн., Міське підприємство інвалідів – 1,6 тис.грн). Заплановано  списати борг ще на 2-х підприємствах: АТЗВ ВТКФ «Мальва» та ДП ДАК «Хліб України».     

Постійно проводиться роз’яснювальна робота із суб’єктами спрощеної системи оподаткування щодо здійснення ними доплат. Станом на 22.09.2011 сплачують єдиний соціальний внесок 1873 підприємця (за виключенням пенсіонерів та інвалідів) на загальну суму 753 тис.грн.                 

Також проводиться робота щодо співпраці з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування в частині забезпечення їх поінформованості про ситуацію із дотримання вимог пенсійного законодавства. Так, щомісяця перелік підприємств, що мають заборгованість до Пенсійного фонду,  заборгованість по невиплаченій заробітній платі чи допускають нарахування заробітної плати у розмірі менше мінімальної надається до прокуратури Першотравневого району, податкової міліції Державної податкової інспекції, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України, Першотравневої в м.Чернівці ради та фінуправління Чернівецької міської ради.

Начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в Чернівецькій області Шпак І.О., повідомив, що скарг (звернень) щодо заборгованості по заробітній платі від працівників підприємств Першотравневого району за період з початку року не надходило.

Помічник прокурора Першотравневого району Сирбу Т.А повідомила, що повністю ліквідувала заборгованість по заробітній платі ТОВ «Атланта», питання заборгованості по заробітній платі на ДП “Чернівцілегмаш”  залишається на контролі з подальшим  щотижневим моніторингом.