На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Дорогі наші ветерани, люди похилого віку!

 

  1 жовтня Україна відзначає День ветерана та Міжнародний день людей похилого віку. Це вияв глибокої поваги суспільства до людей старшого покоління, яким судилося пережити голодомор, тяготи війни, відбудовувати країну післявоєнної розрухи.

Ви пронесли крізь своє життя нетлінні та невмирущі людські цінності, вірність рідній землі, зберегли для нащадків найкращі національні традиції, навчили нас долати труднощі та бути достойними своєї держави.

З душевним трепетом і теплом висловлюю вам сердечні слова синівської вдячності за тяжку працю, подвиги та чесноти.

Дозвольте мені щиро і сердечно привітати вас із святом вашої осені. І нехай вона буде сонячною і теплою, тихою і спокійною. Нехай буйні вітри обходять ваші обійстя, а радість і добро оселяться в ваших домівках.

 

 

Шановні освітяни!

 

  Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем працівників освіти!

Ми схиляємо голови перед мудрістю і жертовністю освітянина – учителя, вихователя, викладача, майстра, зусиллями якого твориться майбутнє нашого краю, всієї нашої держави. Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, вчите нашу юнь пізнавати нове, саме вам ми довіряємо їхнє виховання і навчання, впевнено покладаючись на ваші людські та професійні якості.

Висловлюю вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

Щиросердно бажаю вам, шановні освітяни, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.