На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

21 вересня 2011 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету Першотравневої районної у місті Чернівці ради під головуванням голови ради Мельничука В.А..

На засіданні розглянуто ряд питань щодо життєдіяльності району. Плановим було заслухано питання «Про роботу відділу персоніфікованого обліку пільговиків управління праці та соціального захисту населення Першотравневої районної у місті Чернівці ради по виконанню вимог чинного законодавства щодо надання населенню пільг на житлово-комунальні послуги».

В розгляді питання взяли участь начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради Долга А.Є., керівники КЖРЕП №№ 9, 11,12 та ПП «Житлосервіс» (Паладян Д.В., Шерстюк Р.В., Лупай Г.І., Рослякова А.Г.), старший помічник прокурора району Сирбу Т.А..

В обговоренні питання взяли участь члени виконавчого комітету Мельничук В.А., Фальоса І.П., Штефуник Ю.С., Ваньчицький Ю.А., Зварич В.П., Мельник М.І., Громадський О.В., Ватаманюк Ю.П..

Було звернуто увагу керівників комунальних підприємств та голів ЖБК, ОСББ, ЖТ та ЖБТ на надання щомісяця управлінню інформації щодо міграції пільгової категорії громадян;

- подання в розрахунках на відшкодування пільг ідентифікаційних номерів громадян;

- інформації щодо припинення дії послуг з утримання будинків та прибудинкової території (зняття будинків з балансу);

Рішенням виконавчого комітету 54 малозахищеним громадянам району надано одноразову грошову допомогу на суму 8220,00 грн.

Прийнято на квартирний облік 6 громадян, переоформлено особових рахунків на 2-х громадян, включено до списку 1 громадянку, яка має  право на доступне житло.

Рішенням виконавчого комітету затверджено кошторис на виконання капітального ремонту квартири, де проживає інвалід війни І групи.

Розглянуто інші питання щодо життєдіяльності району.