На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Напередодні відзначення 22 вересня 2011 року 70-річчя від початку підпільно-партизанського руху на окупованій території України під час Великої Вітчизняної війни, 16 вересня цього року в районній раді відбулася зустріч з учасниками бойових дій, які воювали в лавах партизанських загонів. Голова ради Віктор Мельничук у вітальному слові відзначив, що партизанська боротьба народних мас відома з давніх часів але ніщо не йде в порівнянні з могутнім партизанським рухом в роки Вітчизняної війни 1941 -1945 р.р.

Про появу у глибокому тилу ворога партизанських сил, які сприяли у піднесенні віри людей у швидке звільнення від окупантів, про легендарні бойові рейди, внаслідок яких було знищено тисячі німецьких солдат і офіцерів, підірвано залізничні мости і ешелони, розгромлено десятки ворожих гарнізонів своїми спогадами ділилися бувші партизани Федір Андріанов та Степан Сухоменюк. На адресу ветеранів лунали слова шани і вдячності від молоді – учнів загальноосвітньої середньої школи № 16, присутніх депутатів районної у місті ради від постійної комісії з гуманітарних питань, праці та соціального захисту населення.

На згадку про зустріч почесних гостей вшанували грошовою винагородою, пам’ятними листівками та подарунками.

Усі присутні були приємно вражені унікальними експонатами ручної роботи, представленими на організованій експозиції активістами районної ради ветеранів А.Федоровою, Л.Кузнецовою та В.Ауліх, присвяченій Дню партизанської слави.

Під супровід мелодій воєнних років та ліричних пісень Валентини Ауліх – голови первинної ветеранської організації КЖРЕП № 12 учасники зібрання провели час по – домашньому, за чашкою чаю.