На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам" з 01.01.2012 року інвалідам з дитинства 1 групи встановлюється надбавка на догляд за ними в розмірі:

Інвалідам з дитинства, віднесеним до підгрупи А 1 групи, - 75 відсотків прожиткового мінімуму  для осіб, які втратили працездатність;

Інвалідам з дитинства, віднесеним до підгрупи Б 1 групи, -  50 відсотків прожиткового мінімуму  для осіб, які втратили працездатність.

Для забезпечення реалізації новоприйнятих норм чинного законодавства спеціалістами управління:

  • надіслані листи інвалідам з дитинства 1 групи,  які перебувають на обліку, як отримувачі державної соціальної допомоги відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам" з метою роз'яснення змін чинного законодавства;
  • сформовані списки інвалідів з дитинства 1 групи, та передані до   медико-соціальної експертної комісії для зазначення в довідках МСЕК підгрупи А і Б.

Медико-соціальна експертна комісія на підставі отриманих списків розглядає право на встановлення інвалідам з дитинства підгрупи А або Б. Оригінали витягів з актів огляду МСЕК направляються до органу праці та соціального захисту населення відповідно до адреси інваліда.

До 1 жовтня 2011 року спеціалістам управління необхідно внести в базу даних інформацію щодо встановлення підгрупи А та підгрупи Б  інвалідам з дитинства 1 групи, які вже отримують державну соціальну допомогу для подальшого проведення масового перерахунку з 01.01.2012 року.  

 

Для отримання додаткової інформації мешканцям Першотравневого району звертатися за адресою: вул.Руська, 183, каб.105, 214, тел. 6-08-27, 6-08-66, 51-97-52.