На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Управління повідомляє, що згідно постанови Кабінету Міністрів України від 22 грудня 2010р. № 1170 затверджено Перелік видів виплат, що здійснюються за рахунок коштів роботодавців, на які не нараховується єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Зокрема в п.7 Переліку передбачено не нарахування єдиного внеску на «Виплати в установленому розмірі особам, які потерпіли від Чорнобильської катастрофи (крім надбавок та доплат до тарифних ставок (окладів, посадових окладів) у розмірах, передбачених законодавством, за роботу на територіях радіоактивного забруднення, оплату додаткових відпусток, що надаються відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»).

На виконання вимог постанови просимо терміново провести перерахунок зайво нарахованих та одержаних коштів на єдиний внесок і повернути кошти на рахунок Управління праці та соціального захисту населення Першотравневої районної у місті Чернівці ради.

Доводимо до вашого відома, що постановою Кабінету Міністрів України від 20.09.2005р. № 936 «Про затвердження Порядку використання коштів державного бюджету для виконання програм пов’язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»  керівники підприємств несуть персональну відповідальність за своєчасність подання розрахункових документів та правильність призначення і нарахування компенсаційних виплат і допомог певних видів.