На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

  26 липня цього року генеральний директор Чернівецького Машинобудівного заводу Віктор Сідляр з робочим візитом гостинно приймав голову Чернівецької ОДА Михайла Папієва та голову Першотравневої районної у місті Чернівці ради Віктора Мельничука.

Керівництву та колективу заводу висловлено багато позитивних вражень щодо організації виробництва і соціального захисту своїх працівників.

ТОВ «Машзавод» - одне з провідних підприємств України, що випускає сучасне обладнання для нафтогазообробної, хімічної й іншої галузей промисловості.

У своєму виступі Михайло Папієв зосередив увагу присутніх на те, що буковинці мають чим пишатися, – до переліку об’єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО включено центральний корпус Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Окрім самого об’єкту до переліку вносять також буферну зону, тобто територію, споруди якої були побудовані в ту ж історичну епоху, що і головний об’єкт. Буферною зоною у Чернівцях визначено ділянку площею 240 гектарів, більша частина якої припадає на історичний центр міста.

Стара частина Першотравневого району міста - вулиці Ольги Кобилянської, Кафедральна, Петра Сагайдачного, Олеся Гончара, Головна, Тараса Шевченка, Ольжича Олега, Руська - це багатовікова історія. Тут переплелися архітектурні витвори різних епох та стилів. Кожна будівля має свою історію, свою легенду, свою таємницю, які вони несуть через століття та пошепки розповідають зачарованим перехожим.

В майбутньому заплановано відреставрувати та подати на включення до спадщини ЮНЕСКО багато старовинних архітектурних витворів, одна із споруд знаходиться на території Першотравневого району - синагога по вулиці Миколи Садовського, де збереглися унікальні розписи. На сьогоднішній день ведуться переговори з підприємцями щодо відновлення даної споруди.