На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Щороку з настанням літнього періоду в Україні біля 85% людей від загальної кількості загиблих гинуть на воді.

Сумна статистика не оминула цього року і наш район. Так, з початку купального сезону у водоймах району загинуло 2 молоді особи. 19.06.2011 року у річці Прут під час купання втопився мешканець Путильського  району 1993 року народження; 14.07.2011 року під час купання в ставку на вулиці Винниченка загинув чернівчанин 1985 року народження.

До відома: озеро на вулиці Винниченка вважається декоративним (лист Головного державного санітарного лікаря м. Чернівців від 15.06.2009 року №27/7/0202) і купатися в ньому заборонено.

На період купального сезону створено належні умови для організації відпочинку  громадян та безпеки людей, На території Першотравневого району єдиним місцем масового безпечного відпочинку громадян визначено Чернівецький міський пляж, який розташований на вулиці Донбасівській.   Міський пляж відповідає всім вимогам безпеки та санітарним нормам.

 

Шановні краяни!


Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення закликає усіх дотримуватись правил поведінки на воді під час відпочинку, не купатись в заборонених місцях та у стані алкогольного сп’яніння.

 

Не залишайте без нагляду малолітніх дітей. Бережіть своє життя і життя своїх близьких!   

 

Начальник відділу з питань НС та ЦЗН районної у місті ради

Володимир Затурський