На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

В умовах сьогодення, в усіх органах державної влади та місцевого самоврядування  впроваджуються дієві кроки зі створення умов для дотримання вимог введеного в дію з 01 липня 2011 року Закону України «Про засади запобігання протидії корупції».

З метою забезпечення виконання антикорупційних заходів, передбачених даним законом, 14 липня 2011 року відбулося навчання працівників виконавчих органів ради з порядком денним – «Виконання вимог антикорупційного законодавства», яке провів начальник сектору з питань запобігання і протидії корупції апарату Чернівецької обласної державної адміністрації Віталій Савкін.

Ним було роз’яснено широке коло питань, які висвітлюють особливості сучасної антикорупційної політики в нашій державі, обмеження в діяльності посадових осіб місцевого самоврядування, спрямовані на запобігання та протидію корупції, притягнення до адміністративної та кримінальної відповідальності за вчинення корупційних діянь тощо.

Усі присутні на навчанні мали змогу отримати також відповіді на питання стосовно окремих статей закону.