На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

8 липня 2011 року за ініціативи Буковинського політологічного центру (БПЦ) відбувся навчально-практичний семінар, присвячений проблемам міжетнічної толерантності, на якому були присутні заступник голови Першотравневої районної у місті ради Ярмиста Наталя Дмитрівна, посадові особи та депутати  ради. Семінар проводив завідувач кафедри політології та міжнародних відносин   Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича, доктор політичних наук, професор Круглашов Анатолій Миколайович,

Учасники семінару були ознайомлені з результатами фокус-групових досліджень з представниками національно-культурних товариств краю, а також з результатами моніторингу ЗМІ, за допомогою якого було виявлено найбільш поширені міжетнічні стереотипи, які свідомо чи несвідомо використовуються мешканцями краю, оприлюднені результати досліджень з представниками національно-культурних товариств Чернівецької області, депутати та працівники ради ознайомились з особливостями етнонаціональних відносин в Чернівецькій області.

Також учасникам семінару було презентовано та роздано посібник під назвою «Довідник міжетнічної толерантності», що став свого роду підсумковим документом реалізації згаданого проекту.

Цікавим виявилося  тестування депутатів районної у місті ради  на етнічну толерантність, після якого відбулося обговорення  результатів. Більшості присутніх притаманний середній рівень міжетнічної толерантності.

За підсумками роботи семінару окреслено основні шляхи вдосконалення діяльності місцевих органів влади щодо підтримки толерантних відносин між представниками різних національностей, підвищення рівня міжетнічної толерантності посадовців місцевих органів державної влади.