На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Відділом з питань благоустрою, санітарії та екології проведено певну роботу в частині дотримання належного санітарно-екологічного стану на території Першотравневого району:

01.07. та 04.07.11 р. відділом зорганізовано прибирання стихійного сміттєзвалища на вул. Ізмайлівській (берег р. Прут) із залученням техніки, яку надали КЖРЕП №9, 11, 12, ПП «Житлосервіс», МКП «Чернівціспецкомунтранс», МКП «МіськШЕП». Вивезено 128 кбм. сміття та проведено планування території прибережної смуги на площі 0,12 га (фото додаються). В подальшому буде продовжуватись робота по ліквідації стихійних сміттєзвалищ на вул. Ізмайлівській.

В рамках підготовки до проведення Петрівського ярмарку, працівниками відділу проводилась роз’яснювальна робота з підприємствами, установами, організаціями та мешканцями району на предмет ремонту та фарбування цоколів будинків та озеленення балконів.

Згідно розпорядження голови обласної державної адміністрації від 25.06.2011 р. № 411-р «Про проведення місячника санітарної очистки та благоустрою населених пунктів Чернівецької області», секретаря Чернівецької міської ради від 06.07.11 р. №181-р «Про проведення місячника санітарної очистки та благоустрою м. Чернівців» підготовлено розпорядження голови ради «Про проведення місячника санітарної очистки та благоустрою Першотравневого району» з 20 липня по 20 серпня 2011 року з проведенням робіт з очистки та благоустрою прибережних смуг річок і водоймищ, доріг і вулиць, парків, скверів, цвинтарів, ринків, дитячих та спортивних майданчиків, підвалів і горищ житлових будинків, зупинок громадського транспорту, прибудинкових територій і громадських криниць, територій підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності. Затверджено районні заходи по проведенню місячника санітарної очистки та благоустрою Першотравневого району та склад районного штабу.

Щоп’ятниці представники відділу приймають участь у проведенні публічних нарад з мешканцями району, де обговорюють нагальні проблеми та вирішують питання в частині санітарного благополуччя мешканців. 

 

Начальник відділу                                                                         Д. Воронка