На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

6 липня 2011 року об 11.00 год. відбулась зустріч-нарада голови ради Віктора Мельничука з керівниками громадських формувань по охороні громадського порядку на території Першотравневого району – Ігорем Довгошеєвим (громадське формування "Зубр"), Василем Руснаком ("Сапсан"), Русланом Сторожуком("Гарант"). Серед запрошених у нараді взяли участь заступник голови районної у місті ради Наталія Ярмиста, заступник начальника Першотравневого РВ УМВС України у Чернівецькій області Василь Дудка, директор КП "Історико-культурний заповідник" Кладовище по вул. Зеленій Анжела Ніколаєва та інші.

Як відзначив Віктор Анатолійович, дієвою формою роботи членів громадських формувань є надання практичної допомоги органам внутрішніх справ та органам виконавчої влади по охороні громадського порядку та боротьбі зі злочинністю. Допомога з боку громадських формувань необхідна, у першу чергу для здійснення заходів з ліквідації стихійної торгівлі, у патрулюванні дитячих та спортивних майданчиків, при проведенні планових операцій працівниками міліції, забезпеченні правопорядку під час проведення масових заходів.

В ході обговорення ти обміну думками учасники зібрання дійшли згоди щодо подальшої тісної співпраці у забезпеченні правопорядку на території району з Першотравневим районним відділом внутрішніх справ та виконавчими органами районної у місті ради.