На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

30 червня 2011 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету Першотравневої районної у місті Чернівці ради.

Були розглянуті питання соціального характеру та життєдіяльності району.

Заслуговує на увагу планове питання «Про роботу управління праці та соціального захисту населення Першотравневої районної у місті Чернівці ради по забезпеченню контролю за правильністю надання соціальних виплат та нагляду за дотриманням законодавства управлінням ПФУ в Першотравневому районі при призначенні, перерахунку і виплаті пенсій», яке розглядалось та обговорювалось за участю членів виконавчого комітету Мельничука В.А., Ярмистої Н.Д., Фальоси І.П., Ваньчицького Ю.А., Мельника М.І., Громадського О.В., Ватаманюка Ю.П., Ротаря М.Е., Савчука Н.І., Ткачука В.В., Ходоровської Н.Б., працівників управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради Світко Т.І., Антимійчук С.М., Климчук Н.М., Мартинової В.В..

Членами виконкому внесено пропозицію щодо постійного роз’яснення громадянам питань надання соціальних виплат та призначення пенсій через засоби масової інформації, сайт районної ради.

Активно обговорювалось питання «Про роботу управління праці та соціального захисту населення по забезпеченню виконання Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми».

Рішенням виконавчого комітету 89 малозахищеним громадянам району надано одноразову грошову допомогу на суму 11300,00 грн.

Прийнято на квартирний облік 7 громадян, знято з квартирного обліку 4 громадян, включено до списку 9 громадян, які мають право на доступне житло.

Прийнято рішення, яким затверджено перелік 12 об’єктів на виконання безоплатного капітального ремонту житлових будинків, квартир особам, які мають право на пільгу для проведення такого ремонту за рахунок субвенції з Державного бюджету в 2011 році.

Розглянуто інші питання щодо життєдіяльності району.