На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Звітували ветерани по підсумках роботи
за перше півріччя 2011 року.

 

1 липня 2011 р. о 10.00 годині в залі засідань районної у місті ради зійшлися представники ветеранського активу на підведення підсумків діяльності Першотравневої районної організації ветеранів України у першому півріччі 2011 року.

Виконуючий обов’язки голови районної ради ветеранів Віктор Захаров прозвітував про проведену роботу первинних ветеранських організацій по виконанню покладених завдань.

Питання дотримання виконавчими органами ради вимог чинного законодавства, зокрема Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» в частині ремонту житлового фонду, де проживає дана категорія громадян, надання соціальних пільг, розгляду звернень ветеранів, інвалідів війни, членів сімей загиблих у своєму виступі висвітлив голова районної у місті ради Віктор Мельничук. Він зазначив, що у  І півріччі  2011 року управлінням житлового господарства  району та комунальними житловими  ремонтно-експлуатаційним підприємствами №№ 9,11,12 та ПП “Житлосервіс” приділялась значна увага щодо вирішення питання по виконанню   ремонтних  робіт  в будинках та квартирах, де проживають інваліди Великої Вітчизняної війни, учасники бойових дій  та   учасники війни.

Так, протягом   вказаного періоду на  адресах, де проживають ветерани війни   виконано ремонтних робіт 44 особам пільгової категорії на суму  160,0 тис грн. в тому числі  за  рахунок коштів субвенції  Державного бюджету та капітального ремонту   21 особі  на суму  151,3 тис. грн, поточного ремонту   -  23 особам    на суму 8,7 тис.грн.

Інвалідам та ветеранам війни  за рахунок  коштів  субвенції з Державного бюджету  та  капітального ремонту  виконано:

- ремонт фасадів 2 будинків на суму 12,465 тис. грн., за адресами:

вул. Обнорського, 3 кв.2, де проживає член сім’ї померлого ветерана війни Філіпова Л.М.
вул. Яремчука 42 кв.1, , де проживає інвалід ІІІ гр. війни Католік В.Л.

- ремонт 3-х квартир   на суму  60,946 тис. грн, за адресами: вул.  Смаль- Стоцького, 10   кв№1, де проживає інвалід Ігр. війни  Гапанюк Л.М.; вул.  Авангардна ,10 кв.№2, де проживає  член сім’ї померлого ветерана війни  Бондар  Г.Г.; вул. Обнорського, 3 кв. №2, де  проживає   член сім’ї померлого ветерана  війни  Філіпова  Л.М.

ремонт покрівлі  на суму  13,153 тис.грн  в будинку №42/1   за адресою вул. Н.Яремчука, де проживає інвалід ІІІ гр. війни    Католік  В.Л.

Замінено газове  обладнання в 17 квартирах, в яких мешкають  особи  пільгової             категорії,  на       суму     64,7 тис.грн. в тому числі :

  • в 15 квартирах - газові плити ;
  • в одній квартирі - газова колонка;
  • в одній квартирі - опалювальний котел 

За рахунок поточного ремонту силами   КЖРЕП  району  та ПП ”Житлосервіс” виконано  робіт по  23 адресам на  суму 8,7 тис. грн, де проживають  учасники та інваліди війни, в тому числі:

  • ремонт мереж водопостачання та  водовідведення  виконано  у  15 квартирах  на суму 5,6 тис.грн. ;
  • ремонт покрівель та водовідвідних елементів в 5 будинках на суму 2,8 тис.грн.;
  • ремонт   та заміна  сантехнічного обладнання   в 3-х   квартирах на суму 0,3 тис.грн..

Сьогодні в Першотравневому районі проживає 2126 ветеранів війни та осіб, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»: з них – 319 інвалідів війни, 443 учасника бойових дій, 1008 учасників війни, 356 членів сімей загиблих та померлих ветеранів війни, а також 5349 дітей війни. Впродовж І півріччя 2011 року в управлінні 16 громадянам встановлено статус ветерана війни.

Управлінням праці та соціального захисту населення забезпечується чітке виконання чинного законодавства про соціальний захист ветеранів війни:

  • щорічно напередодні Дня Перемоги ветеранам війни згідно чинного законодавства виплачується разова грошова допомога. У поточному році таку допомогу отримали всі 2126 ветеранів війни нашого району.
  • відшкодування пільг ветеранам війни, передбачених на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива, оплату послуг зв’язку тощо. Субвенція з державного бюджету за І півріччя 2011 року на пільги за житлово-комунальні послуги ветеранам війни склала  3745,6 млн. грн.
  • 20 ветеранам війни призначено субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, 3-м ветеранам надана компенсація на придбання твердого палива.

В управлінні на обліку для забезпечення санаторно-курортним лікуванням перебуває 261 ветеран війни. У І півріччі  цього року 19 ветеранів війни (з них: 3 – інваліди війни, 8 – учасників бойових дій, 8 – учасників війни) оздоровлено в санаторіях Міністерства праці та соціальної політики України за різних профілів. За кошти субвенції Державного бюджету додатково оздоровлено 5 ветеранів війни. 16 інвалідів війни отримали грошові компенсації за невикористані в 2009-2010 роках санаторно-курортні путівки на загальну суму 4,8 тис.грн.. 17 ветеранів війни безкоштовно отримали засоби пересування (інвалідні візки, палиці, милиці, ходунки тощо).

Проведено ряд заходів по наданню різного виду допомоги найбільш незахищеним верствам населення, в т.ч. ветеранам війни, а саме у відповідності з програмами  «Захист» та «Турбота» - користування послугами лазень за пільговою ціною  (34 ветерани); отримання гарячих обідів (14 ветеранів); надання матеріальної допомоги з районного бюджету на загальну суму 8,9 тис.грн. ( 54 ветерани).

Особлива увага в районній у місті раді приділяється розгляду звернень ветеранів, інвалідів та учасників Великої Вітчизняної війни, членів сімей загиблих.

Протягом І півріччя 2011 року в раду надійшло 82 звернення від цієї категорії громадян.

Основні питання, з якими звертаються інваліди та учасники ВВВ, члени сімей загиблих – це ремонт житлового фонду, заміна газового обладнання, встановлення лічильників, покращення житлових умов, надання матеріальної допомоги та призначення субсидії. Усі звернення взято на контроль, вживаються відповідні заходи по позитивному їх вирішенню. З них, 38 звернень ветеранів вирішено позитивно, по 10 зверненням дані роз’яснення заявникам, на контролі знаходяться 34 звернення.

Майже стовідсотково вирішуються позитивно питання надання матеріальної допомоги. На сьогодні така допомога надана 28 громадянам цієї категорії.

Присутні на зібранні фахівці Управління праці та соціального захисту населення на чолі з начальником Тетяною Світко надали ряд роз’яснень та консультацій з питань упорядкування системи пільг і отримання соціальних послуг та призначення субсидій.

У обговоренні нагальних питань, які хвилюють на сьогоднішній день ветеранів, інвалідів війни прийняли участь голова міської ради ветеранів України Павло Бажерін, голови первинних ветеранських організацій Валентина Ауліх, Тамара Безродна, керівник волонтерського руху Володимир Вудвуд та інші.

Участь у зібранні прийняли заступники голови ради Наталія Ярмиста, Володимир Шабан, представник управління Пенсійного фонду України в Першотравневому районі м. Чернівці, керівники виконавчих органів районної у місті ради.

На завершення зустрічі було відзначено грамотою голову первинної ветеранської організації ТОВ «Машзавод» Федора Андріанова за багаторічну працю та у зв’язку із закінченням громадської діяльності.