На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

23 червня 2011року в Першотравневій  районній у місті Чернівці раді  завершилося навчання за програмою постійно діючого семінару ”Європейська та євроатлантична інтеграція України” відповідно до плану навчання працівників  ради на 2011 рік.

Навчання проводили  викладачі Чернівецького регіонального центру перепідготовки  та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій:

  1. Балакун Ірина Ярославівна – завідувач сектору реалізації державної політики у сфері державної служби та місцевого самоврядування державної служби головдерслужби  України в Чернівецькій області;
  2. Янкова Аріна Григорівна  –  викладач кафедри психології факультету педагогіки, психології та соціальної роботи ЧНУ ім. Ю. Федьковича;
  3. Грищенко Альбіна Віталіївна – заступник директора-начальник навчально-методичного відділу Центру;
  4. Круглашов Анатолій Миколайович -  завідувач кафедри політології та державного управління факультету історії. Політології та міжнародних відносин  ЧНУ ім.  Ю. Федьковича.

На підведенні підсумків навчання були присутні голова районної у місті  ради Віктор Мельничук  та заступник голови ради  Наталія Ярмиста.

За результатами  навчання та проведених тестів 30 посадових осіб районної у місті ради отримали  відповідні посвідчення про підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування.

За сумлінне ставлення до навчання було відзначено слухачів даного семінару:

  • Мрачковську Ольгу Іванівну – головного спеціаліста управління праці та соціального захисту населення;
  • Степанова Федора Григоровича  - головного спеціаліста відділу організаційно-кадрової роботи.

Керівництво Першотравневої районної у місті Чернівці ради  щиро дякує Чернівецькому регіональному центру перепідготовки  та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій за плідну співпрацю.