На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Виконавчий комітет Першотравневої
 районної у місті Чернівці ради інформує: 

25.05.2011 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету Першотравневої районної у місті Чернівці ради.

Були розглянуті питання, що стосувались життєдіяльності району.

Надано одноразову грошову допомогу 49 громадянам району на суму 11300,00 грн.

Рішенням виконавчого комітету районної у місті ради прийнято на квартирний облік за місцем проживання 4 громадян, які потребують поліпшення житлових умов, внесено зміни в облікові справи, вилучено із списку першочерговиків та знято з квартирного обліку 25 громадян. Включено до списку осіб, що мають право на доступне житло троє громадян.

Зареєстровано громадське формування з охорони громадського порядку «Гарант», яке буде надавати в межах наданих прав, допомогу районним депутатам, представникам органів місцевого самоврядування в їх законній діяльності, якщо в цьому їм чиниться протидія або загрожує небезпека з боку правопорушників.

Легалізовано орган самоорганізації населення під назвою «Будинковий комітет «Текстильників,6», основним завданням якого є створення умов для участі жителів будинку у вирішенні питань місцевого значення, задоволення соціальних, культурних, побутових та інших потреб жителів шляхом сприяння у наданні їм відповідних послуг.