На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

 

 

 

31 травня 2011 року в приміщенні Першотравневої районної в місті Чернівці начальником юридичного відділу ради Мар’яном Степаном Андрійовичем проведено семінар-нараду по Закону України “Про доступ до публічної інформації” з керівниками виконавчих органів Першотравневої ради та начальниками комунальних житлових ремонтно-експлуатаційних підприємств  району. Основна увага приділена висвітленню правовідносин, які врегульовані  законом щодо порядку доступу до інформації, визначення суб’єктів відносин у сфері доступу до публічної інформації, основні обов’язки розпорядників публічної інформації, реалізація права на доступ до інформації за інформаційним запитом, відповідальність за порушення законодавства про доступ до публічної інформації.

Крім того, як зазначив начальник юридичного відділу ради Мар’ян Степан Андрійович, що на виконання вказаного закону прийнято розпорядження голови Першотравневої районної в місті Чернівці ради Мельничука Віктора Анатолійовича: “Про інформування громадськості про діяльність Першотравневої районної в місті Чернівці ради, її виконавчих органів через засоби масової комунікації за допомогою мережі Інтернет”, “Про організацію розгляду запитів про публічну інформацію в Першотравневій районній в місті Чернівці раді”. Роз’яснив положення вказаних нормативних актів та вказав на необхідність неухильного їх додержання посадовими особами під час виконання своїх обов’язків.