На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Відзначати завершення навчального року – це добра традиція, сповнена тепла і вдячності. Свято останнього дзвінка – це завжди урочиста, радісна і водночас хвилююча подія. Наймолодших переповнюють почуття, адже взято першу сходинку на шляху пізнання. Випускники сприймають останній шкільний дзвоник як початок дороги у нове, доросле та самостійне життя. Попереду - нові вершини та нові досягнення.

Сьогодні ми маємо нагоду низько вклонитись вчителям, які не тільки озброюють учнів знаннями, а й формують їх духовно й фізично, прищеплюють життєві принципи, допомагають виробити характер.

По особливому урочистий цей день і для ваших батьків, дідусів і бабусь. Разом із вами вони пройшли роки вашого шкільного життя. Вони раділи вашим успіхам, переймалися невдачами. Цінуйте їхню любов і підтримку.

Зичу всім, причетним до цього свята, довголіття, великих життєвих сил, професійної невтомності та невичерпності, добробуту й сімейного затишку!

Бажаю гарного літнього відпочинку, а випускникам – успішних кроків на новій дорослій життєвій дорозі.
Щастя вам і удачі.

З повагою
голова Першотравневої районної
у місті Чернівці ради                                                               Віктор Мельничук