На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Голова Першотравневої районної у місті Чернівці ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  посадової  особи  місцевого самоврядування:

- державного соціального інспектора управління праці та соціального захисту населення на строк  до повернення (в тому числі дострокового повернення) на посаду  основного працівника.    

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного професійного спрямування (економіст, соціальний працівник), стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3-х років, навички роботи на комп’ютері на рівні впевненого користувача.

Особи, які відповідають кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

  • заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби;
  • заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
  • 2 фотокартки розміром   4 х 6;
  • копії документів про освіту;
  • відомості про доходи та зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів своєї сім’ї (форма № 001 ДС);
  • копії 1-ї, 2-ї та  сторінки з реєстрацією місця проживання паспорта громадянина України;
  • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.

Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається кадровою службою додатково.

Заяви на участь у конкурсі приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: м.Чернівці, вул.Руська, 183, каб.№ 205, тел.6-08-15.