На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Свою роботу управління праці та соціального захисту населення зосереджує на вирішенні проблем у галузі праці та соціального захисту населення, реалізації законів України, указів Президента України, постанов Уряду щодо соціальних питань. Забезпечує в межах своїх повноважень дотримання законодавства з питань державної політики у сфері праці, проведення повідомної реєстрації колективних договорів на підприємствах, в організаціях та установах, розташованих на території Першотравневого району.

За січень – травень 2011 року проведено 37 перевірок з питань охорони праці, оплати праці та трудових відносин, з них -  4 перевірки по  зверненнях на урядову «гарячу лінію».

Щотижнево проводиться моніторинг стану погашення заборгованості із виплати заробітної плати. Матеріали подаються на розгляд районної комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, внесків до Пенсійного фонду, інших обов’язкових платежів та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.               

В березні 2011року було проведено семінар – нараду з питань ведення переговорів та укладання колективних договорів і угод, в якій прийняли участь  137 керівників підприємств, установ, організацій.

До Дня охорони праці керівникам підприємств, установ та організацій надіслані листи з рекомендаціями та пропозиціями Організаційного комітету  щодо   проведення   заходів  Тижня охорони праці, розповсюджені плакати ТУ Держгірпромнагляду.

Підготовлені техніко – економічні показники по  4 підприємствах щодо участі в номінації «Кращий роботодавець року». Конкурс відбувся 20.05.2011. Переможцем у цій номінації  визначено ТОВ «РОЗМА».

Забезпечено повідомну реєстрацію  68 колективних договорів, змін та доповнень до них.  

З початку року було прийнято 134 особи, яким надана консультація з питань охорони праці, оплати праці та трудових відносин.

В червні 2011 року планується продовжити роботу по проведенню:  перевірок з питань охорони праці, оплати праці та трудових відносин; щотижневого моніторингу із виплати заробітної плати, реєстрації колективних договорів.

Згідно плану проводити районні комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, внесків до Пенсійного фонду, інших обов’язкових платежів та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, безпечної життєдіяльності населення.

Для отримання додаткової інформації звертатись за адресою  вул. Руська 183, каб.221-б, тел.6-08-30