На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

З нагоди Дня охорони праці, установленого Указом Президента України від 18 серпня 2006 року №  685/2006 “Про День охорони праці”, управлінням праці та соціального захисту населення Першотравневої районної у місті Чернівці ради була проведена відповідна робота. На підприємства, установи та організації району були надіслані листи від 20.04.2011 № 1006 з рекомендаціями та пропозиціями Організаційного комітету про проведення Тижня охорони праці під девізом “Система управління охороною праці - шлях до постійного вдосконалення”, розповсюджені плакати ТУ Держгірпромнагляду.

В рамках підготовки та проведення Тижня охорони праці  підприємства, установи та організації району повідомили про  проведені  заходи. Були розроблені плани проведення Тижня охорони праці, на нарадах у керівників та головних інженерів підприємств розглядалися питання запобігання випадкам виробничого травматизму, відповідальності керівників підрозділів щодо дотримання працівниками правил охорони праці, пожежної та електробезпеки, безпеки руху та надання першої невідкладної допомоги. На багатьох підприємствах, установах та організаціях району проводилися збори трудового колективу щодо забезпечення вимог безпеки на робочих місцях з відзначенням кращих працівників.

Всі заходи проводилися з метою посилення мотивації до безпечної праці, привернення уваги працівників до питань охорони і культури праці, підвищення безпеки виробничого середовища.