На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

З метою запобігання поширенню грипу та гострих респіраторних захворювань управління праці та соціального захисту населення повідомляє про можливість:

  1. надсилати поштою заяву з усіма необхідними документами для призначення (перерахунку) пенсій, державної соціальної допомоги та субсидій. Днем звернення в даному випадку вважається день відправлення заяви;
  2. за виняткових обставин, зокрема хвороби, що підтверджується відповідними документами, призначити житлові субсидії з дня виникнення права, але не більше ніж за  три місяці  до звернення, якщо протягом місяця звернення, з дня подання заяви будуть подані всі необхідні документи.
  3. призначити державну допомогу сім’ям з дітьми та малозабезпеченим сім’ям з місяця звернення, якщо протягом місяця з дня подання заяви будуть подані всі необхідні документи. 

Для отримання додаткової інформації мешканцям Першотравневого району можна звертатись за адресою: вул. Руська, буд.183, каб.105,    тел.  6 08 66, 6 08 27, 6 19 12.