На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

Напередодні Дня Перемоги громада мікрорайону «Калічанка» разом із депутатами місцевих рад провели озеленення свого мікрорайону. Люди посадили новий сквер на розі вулиць Ізяславської та Таджицької, там, де нещодавно було сміттєзвалище, ліквідоване зусиллями підприємця Тетяни Черней. Захід відбулася в рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля», найважливішими учасниками якого стало кілька десятків діточок та їхні батьки.

«Я пам’ятаю перше посаджене мною в дитинстві дерево, - зазначила організатор заходу Т.Черней. - Воно досі росте, я за ним доглядала. Сьогодні ми надали можливість дітям мікрорайону посадити своє перше в житті дерево, і я впевнена, що це позитивно вплине на їхній світогляд».

Одним із перших, хто підтримав ідею закласти новий сквер в мікрорайоні, став депутат міської ради Володимир Бешлей, який спільно із громадою ліквідував вже не одне сміттєзвалище на Калічанці. Садити дерева пан Володимир прийшов з сином та племінницею. Активну участь у заході взяв також депутат районної ради Дан Воронка, який сьогодні очолює відділ з питань благоустрою, санітарії та екології Першотравневої районної ради.

Після завершення «зеленої» акції всі дітки отримали від організаторів солодощі  та інструкції щодо необхідності доглядати за посадженими деревами та оберігати їх від зловмисників.