На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

Зважаючи на значне зростання потреби в коштах для фінансування своєчасної виплати пенсій та допомог, найважливішим завданням для відділу обліку надходження платежів управління Пенсійного фонду України в Першотравневому районі м. Чернівці залишається забезпечення наповнення бюджету Фонду, яке досягається за рахунок своєчасних розрахунків платників по всіх платежах. Особлива увага приділяється і надходженням від погашення заборгованості.

Болючим питанням сьогодення залишається заборгованість по страхових внесках, а особливо зважаючи на те, що з 01.01.2011 вступив у дію Закон України «Про збір та облік єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» і всі суб'єкти господарювання, відповідно до Перехідних положень, стали платниками єдиного соціального внеску. Однак наступні боржники не лише не думають про те, щоб розпрощатися з минулими боргами, але й впевнено щомісячно нарощують значну заборгованість по єдиному соціальному внеску. Серед них:

ДП "Чернівцілегмаш" – керівник Пуздряк Д.О. - 110,74 тис.грн.,
АТЗВ " ВТКФ "Буковинка" -  арбітражний керуючий Попович Д.М. -  386,42тис.грн.,
ПП "Дельта - Буд" – керівник  Маловічко П. І.  - 49,00 тис.грн.,
ТОВ "Дельта - Буд" – керівник Маловічко П.І. - 50,91 тис.грн.
ВАТ Шляхово-будівельне управління 60" – керівник Майор Я.Р   - 184,03 тис.грн.

Хочемо нагадати керівникам підприємств-боржників, що призначення пенсії залежить від страхового стажу. Страховий стаж – це період, протягом якого особа підлягає державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій ніж мінімальний страховий внесок. Ви свідомо обмежуєте соціальні права своїх працівників! Завдяки Вашій недбалості незахищеними, станом на 21.04.2011,  є 133 особи  Ваших підприємств!

Значною залишається і заборгованість з відшкодування витрат на виплату та доставку пільгових пенсій. Найбільшими боржниками з відшкодування витрат на виплату та доставку пільгових пенсіях є:

ДП "Чернівцілегмаш" – керівник Пуздряк Д.О. – 276,41 тис.грн.,
ТДВ “Чернівецький Домобудівний комбінат” – керівник Савчук Н.І. -  302,78 тис.грн.

Питання погашення боргів по сплаті страхових внесків – це завдання № 1 управління! Якщо раніше увага працівників Фонду була зосереджена на роботі щодо максимального погашення боргу економічно активними підприємствами, то зараз слід досягти повної сплати заборгованих коштів незалежно від статусу підприємств-боржників. Це предмет постійної роботи спеціалістів, які застосовують усі можливі заходи для забезпечення своєчасної сплати страхових внесків. Неопрацьованою не залишиться жодна гривня! Пенсійний фонд – не кредитор! Необхідний кредит – звертайтесь до банку!

У вирішенні проблеми погашення боргів до Пенсійного фонду активно беруть участь місцева влада, прокуратура Першотравневого району м. Чернівці, податкова міліція, УМВС. Діють також постійні комісії з питань своєчасності, повноти сплати податків, погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат. Завдяки допомозі, з початку року погашено 126,25 тис.грн. заборгованості, ліквідовано  заборгованості в сумі  611,29 тис.грн. підприємств – банкрутів.   

Шановні боржники, не випробовуйте долю, сплатіть заборгованість самостійно сьогодні! Адже не сьогодні, то завтра Ви будете притягнуті до кримінальної та адміністративної  відповідальності!

Ірина Боднар

заступник начальника відділу обліку надходження платежів
упавління Пенсійного фонду України в Першотравневому районі м. Чернівці