На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

На засіданні комісії з встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною при обласній державній адміністрації від 28.02.2011 року № 12  було розглянуто питання про підвищення розмірів соціальних стандартів особам, які відзначені орденами за бойові дії.

Виходячи із прожиткового мінімуму, визначеного для осіб, які втратили працездатність проведено перерахунки пенсій за особливі заслуги перед Україною відповідно до Закону України „ Про пенсії за особливі заслуги перед Україною” в залежності від нагород   ветеранам війни та вдовам.

В управління праці та соціального захисту населення  7 квітня  надійшли витяги з протоколів засідання 0бласної комісії на 46 осіб про перерахунок надбавки в підвищеному розмірі.

Для проведення відповідного перерахунку пенсій за особливі заслуги перед Україною,  управлінням праці та соціального захисту населення  надіслані витяги з протоколу в управління Пенсійного фонду України в Першотравневому районі для подальшої виплати.