На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

Згідно затвердженого графіку прийому громадян керівництвом районної у місті ради 6 квітня 2011 року в приміщенні Чернівецького професійного ліцею сфери послуг (вул. Руська, 228б) відбувся прийом громадян – мешканців Першотравневого району заступником голови Першотравневої районної у місті Чернівці ради  Наталією Ярмистою.

Мешканці  звернулись з питань благоустрою Першотравневого району та проведення 16 квітня 2011 року Всеукраїнської толоки.

7 квітня 2011 року в приміщенні КЖРЕП - 9 (вул. Т. Шевченка, 22) відбувся прийом мешканців Першотравневого району, який провів голова Першотравневої районної у місті ради  Віктор Мельничук.

Питання, що порушували присутні на прийомі, стосувалися благоустрою дитячих майданчиків, ремонту та експлуатації житлового фонду, заміни газового  обладнання, укріплення підпірної стіни тощо.

Присутня на прийомі голова первинної ветеранської організації КЖРЕП – 9 Тамара Безродна звернулася щодо сприяння з боку ради у підготовці та проведенні заходів, присвячених 66 – й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Головою ради було надано доручення відповідальним працівникам максимально вирішити питання, порушені у зверненнях громадян під час прийому.

Відділ по роботі із зверненнями громадян