На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

В рамках проведення весняного місячника санітарної очистки та благоустрою Першотравневого району 04.04.11 р. організовано прибирання території стадіону «Легмаш» на вул. Головній силами ФОК «Олімпія» та школи футболу. В прибиранні прийняло участь близько 150 дітей та викладацького корпусу.

07.04.11 р. проведено рейдову перевірку спільно з обласною та міською санітарно-епідеміологічною станцією, державною екологічною інспекцією в Чернівецькій області, дистанцією колії Львівської залізниці та Державною телерадіокомпанією «Буковина». В ході перевірки виявлено місця стихійних сміттєзвалищ, які утворили мешканці району на схилах, прилеглих до залізниці. Для ліквідації даних сміттєзвалищ залучені працівники КЖРЕП №9, 11, 12, які прибрали схили на вул. Руська (міст), Херсонська, Гейне, Мінська, Карамзіна, Кармелюка. В прибиранні прийняло участь близько 45 осіб.