На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

67-й річниці визволення міста Чернівці від німецько-фашистських загарбників була присвячена ініційована районною радою ветеранів України за підтримки депутатів районної у місті ради VІ скликання від Політичної Партії «Фронт Змін» зустріч ветеранів Великої Вітчизняної війни з вихованцями обласної школи-інтернату для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки, яка відбулася саме 29 березня п.р. в день святкування цієї визначної дати.

Серед запрошених Петро Петрович Куцяк – учасник визволення міста Чернівці, Леонід Сергійович Круглов – учасник бойових дій, визволитель Польщі, учасник штурму Берліну, залишив свій автограф на стінах Рейхстагу, учасники бойових дій – Микола Олександрович Румянцев та Марія Іванівна Суботіна.

Нікого з присутніх не залишили байдужими спогади ветеранів про пережиті роки війни. Вразили усіх власні вірші Петра Куцяка та Миколи Румянцева, сповнені любов‘ю до Батьківщини і пам‘яті про загиблих побратимів.

Данину шани, вдячності і поваги гостям висловили у своїх виступах учні школи-інтернату та депутати Першотравневої районної у місті ради – представники депутатської фракції «Фронт Змін».