На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

В багатовіковій історії нашого рідного міста  окремою сторінкою вписані роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945рр. В пам‘яті людей, яка передається з покоління у покоління, назавжди залишається той весняний 29 березня 1944 року день, коли для чернівчан закінчилась та страшна війна.

З нагоди 67-ї річниці визволення міста Чернівці від німецько-фашистських загарбників в Першотравневому районі відбулися заходи, приурочені до цієї знаменної дати.

О 10-й годині 29 березня п.р. відбулося покладання вінків та квітів до танка  Нікітіна, у якому прийняли участь керівництво районної у місті ради, ветерани війни, учнівська молодь загальноосвітніх шкіл №№ 14,16,41 м.Чернівці, представники трудових колективів підприємств, установ та організацій району.

Цього ж дня о 10.30 год. біля Меморіалу Слави, що на кладовищі на вул. Кишинівській,1 зійшлася громадськість аби вшанувати пам‘ять загиблих воїнів хвилиною мовчання та покладанням вінків та квітів на їх могили. Голова районної у місті ради Віктор Мельничук у вітальному слові відмітив значимість цієї дати для усіх краян і звернувся до присутніх на мітингу сивочолих, поважних ветеранів : «Ваша мужність, героїзм і нескореність духу є для нас авторитетним прикладом. Ми Вас глибоко шануємо і намагатимемось і надалі доводити це повсякденною суспільною увагою, турботою і піклуванням».

До вітань з нагоди річниці визволення міста приєднались від імені районної ради ветеранів України Марія Федорова, представниця молодого покоління – учениця 11-го класу ЗНЗ № 42 Сюзанна Гарбуз.

Першотравнева районна у місті Чернівці рада висловлює щиру вдячність за активну громадянську позицію та участь у заходах, присвячених 67-й річниці визволення міста Чернівці від німецько-фашистських загарбників депутатам районної у місті ради VІ скликання Тетяні Заволічній, Сергію Обшанському, Мирославу Гуцулу, Марії КірілескоСергію Білоусу, Роману Маковійчуку, первинним ветеранським організаціям, керівникам навчальних закладів, підприємств, установ, організацій усіх форм власності, зокрема: ВАТ «Чернівецький цегельний завод № 1» (Рудан М.М..), ВАТ «Чернівецький цегельний завод № 3» (Ватаманюк Л.М.), АТВТ «Розма» (Томковид І.М.), кооперативний  економіко-правовий коледж (Кошкаров С.А.), коледж дизайну та економіки (Пекарський М.І.), ЗНЗ № 14 (Кулянда Я.П.), ЗНЗ № 16 (Кірілеско М.П.), ЗНЗ № 41 (Цуркан Л.П.), ЗНЗ № 42 (Собистинська Я.Д.), ЗНЗ № 28 (Яковлєва Т.К.) та іншим.