На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

З настанням весняної пори року в нашому місті традиційно оголошується  місячник санітарної очистки та благоустрою. З 15 березня п.р. в Першотравневому районі розпочато відповідні заходи.

В рамках оголошеного місячника 17 березня п.р.  було  проведено розширену нараду, на яку запрошувались керівники підприємств, організацій та установ всіх форм власності району за участю керівництва районної у місті ради, керівників виконавчих органів ради, представників міськСЕС, депутатського корпусу, комунальних підприємств та інших.

Заступник голови ради Наталія Ярмиста наголосила на значимість проведення місячника та залучення якомога більше членів територіальної громади на виконання його заходів. Зауважила, що минулорічні місячники відбулися на достатньо високому рівні, то ж в поточному році необхідно спрацювати не гірше. Назвала проблемні місця в Першотравневому районі, де утворюються постійно стихійні сміттєзвалища – це береги річки Прут та схили вздовж залізничної колії.

Заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимир Шабан звернув увагу присутніх  на обсяги робіт, які необхідно здійснити під час весняного місячника очистки та благоустрою району.

Сформовано районний штаб, який буде координувати проведення усіх робіт. Заплановано рейдові перевірки із залученням фахівців міськСЕС, засобів масової інформації та природоохоронної прокуратури. Учасникам наради було доведено про розмір адміністративних штрафів за порушення Правил благоустрою м. Чернівці, роз’яснено поняття «прилеглої території» та наголошено про проведення необхідних заходів, спрямованих на очищення прилеглих територій до підприємств, установ, організацій. Було звернуто увагу на необхідність розробки заходів та визначення конкретних термінів з метою планомірної роботи по прибиранню територій ОСББ, ЖБК, ЖБТ. Доручено КЖРЕПам, ПП «Житлосервіс» підготувати звернення до мешканців району щодо активної участі у проведенні санітарної очистки біля будинків, на прилеглих територіях тощо та  дотриманні Правил благоустрою м. Чернівці.

Разом з тим, на нараді було вказано на недоліки по прибиранню прилеглої території підприємствами: ринок «Прут» на вул. Гагаріна, 70, Чернівецький ДОК на вул. Донбасівська, вокзал станції «Чернівці» на вул. Гагаріна, 38, ПТУ №8 на вул. Руська, 198, «Професіонал-Авто ЛТД» (колишня фабрика «Восход») на вул. Миру, 19 та фірма «Прут-Авто» на вул. М. Олімпіади.

Присутня на нараді начальник відділу комунальної гігієни міськСЕС Оксана Жук зауважила, що прибирання не повинно бути примусовим, а стати «правилом життя». Звернулась до депутатів районної у місті ради долучитись до організації прибирання територій на своїх виборчих округах, а керівникам підприємств, установ та організацій - запровадити щотижнево один санітарний день.

Шановні мешканці Першотравневого району ! Подбаємо про красу та затишок нашого міста. Закликаємо активно долучатися  до наведення чистоти та порядку не тільки у власних оселях, а   і  у навколишньому середовищі.

Пам‘ятаймо - чисто не там, де метуть, а там, де не смітять!