На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

Стало доброю традицією напередодні відзначення професійного свята працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення проводити урочисті зібрання.

17 березня 2011 року в раду було запрошено керівників та представників від трудових колективів комунальних житлових ремонтно-експлуатаційних підприємств, приватних підприємств району, підрядних організацій та міських комунальних підприємств.

Зі словами подяки за наполегливу щоденну працю, у непростих умовах сьогодення, заради створення затишку і комфорту в оселях чернівчан та забезпечення утримання в належному стані житлового фонду, прибудинкових територій, площ і вулиць, парків і скверів нашого рідного міста виступили присутні на зібранні Микола Попадюк – перший заступник Чернівецького міського голови, Василь Манчуленко – заступник директора департаменту житлово-комунального господарства міської ради, заступники голови районної у місті ради – Наталія Ярмиста та Володимир Шабан, Валерій Кушнір – депутат районної у місті ради, голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, індивідуального будівництва, благоустрою та санітарного стану довкілля.

За сумлінне виконання своїх обов’язків кращих працівників комунальної сфери було відзначено грамотами та подяками голови Першотравневої районної у місті Чернівці ради та грошовими винагородами.

До усіх привітань, які лунали на адресу присутніх, долучились і музичні привітання, що стали справжньою окрасою урочистого зібрання від талановитої молоді нашого міста, представленої ведучим святкового дійства Павлом Токарем.

 Нікого у залі не залишили байдужими пісні у виконанні лауреата Всеукраїнських і міжнародних конкурсів і фестивалів Кароліни Житару та ансамблю «Лілея» педагогічного факультету (кафедри музики) Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича, а також чарівні мелодії саксофоніста Андрія Гайдея та запальний танець Альони Маланчук – студентки училища мистецтв ім. С.Воробкевича, танцівниці зразкової студії класичного танцю «Балет» під керівництвом Віри В’юги.