На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

Враховуючи значимість колективно-договірного регулювання трудових відносин та з метою надання методичної, практичної допомоги з даного питання 11 березня 2011 року  у Першотравневій районній у місті раді проведено  семінар-нараду з питань ведення переговорів та укладання колективних договорів і угод, за участю голови обласної ради профспілок Володимира Шкварковського, голови Федерації роботодавців області Миколи Бузинського,  головного спеціаліста з питань правової роботи апарату Федерації профспілок України Василя Безручака, начальника управління  Пенсійного фонду України в Першотравневому районі Олександра Німіжана, начальника відділення Національної служби посередництва і примирення в Чернівецькій області Ігоря Шпака, керівники, голови профкомів підприємств, установ, організацій району. Всього в роботі семінару прийняли участь 137осіб.

Необхідність укладання колективного договору обумовлена тим, що даним документом регламентуються нормативні положення чинного законодавства, встановлюються особливості оплати праці працівників, тривалість відпустки та додатково встановлюються пільги і компенсації за роботу в шкідливих і важких умовах праці.

Колективним договором встановлюються також всі можливі, за даних соціально-економічних умов, соціальні пільги, гарантії, компенсації, передбачені Генеральною, Галузевою і Регіональними угодами та законодавством України.

Укладанню колективних договорів в районі приділяється особлива увага. При реєстрації колективного договору, в разі необхідності, фахівцями відділу управління праці та соціального захисту населення надається консультативно - методична допомога представникам підприємств, установ, організацій усіх форм власності.

За даними управління Пенсійного фонду України на території району зареєстровано 938 підприємств, які використовують найману працю, з них 376 підприємств району звітують по великому колу звітності в органах статистики. На сьогодні всього укладено або пролонговано 441 колективний договір. Тому виникла нагальна необхідність проведення сьогоднішнього заходу з метою активізації укладання колективних договорів.

До відома: надання консультативно - методичної допомоги щодо укладання колективних договорів, їх повідомна реєстрація здійснюється за адресою:

м. Чернівці
вул.Руська, 183

Управління праці та соціального захисту населення Першотравневої районної у місті ради
каб.221 Б, ІІ поверх

Телефон для довідки 6-08-30