На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

04 березня 2011р. в залі засідань Першотравневої районної у місті Чернівці ради відбулась нарада керівництва міської та районної рад з головами та керівниками об‘єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів та товариств району. 

В Першотравневому районі станом на 01.03.2011р.  зареєстровано 69 товариств ОСББ та 26 ЖБК, ЖБТ.

В 2009 році була створена рада голів правлінь ОСББ, ЖБК, ЖБТ Першотравневого району м.Чернівці в кількості 6 осіб. Головою ради обрано Галину Ліщук - голову ЖБК № 11.

Систематично в районній у місті раді проводяться зустрічі з головами ЖБК, ЖБТ  та ОСББ, під час яких  розглядаються та обговорюються нагальні питання функціонування товариств, зокрема:  про санітарний стан прибудинкових територій, підготовка будинків до роботи в осінньо-зимовий весняно-літній періоди, питання узаконення прибудов та надбудов до житлових будинків, ліквідації самовільного будівництва та стихійних сміттєзвалищ, погашення боргів та взаємозалік по сплаті комунальних послуг, заходи щодо попередження травмування населення у побуті та інші.

На виконання рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради   «Про першочергові заходи щодо створення в м. Чернівцях сприятливих умов життєдіяльності для осіб з обмеженими фізичними можливостями»  в будинках на вул. Руській, 261 (ЖБК № 53), вул. Руській, 226-Б (ОСББ «Орел»), вул. Л. Кобилиці, 56 (ЖТ № 1) влаштовано пандуси (загальна сума 30,7 тис. грн.).

За бюджетні кошти виконано ремонт покрівлі будинку № 226-Б на вул. Руській (ОСББ  «Орел»), частково виконано ремонт покрівлі на вул. Руській, 273 (ЖБК № 57), який планується завершити в 2011 році, проведено капітальний ремонт редуктора ліфта в буд. № 209 на вул. Руській (ОСББ «Дорошенко»).

Навчання з головами правлінь ЖБК, ЖБТ, ОСББ стосовно утримання житла  проводяться з  залученням фахівців з питань реформування житлово-комунального господарства та створення асоціації управителів.

За рахунок державної підтримки для реалізації інвестиційних проектів з технічного переоснащення та капітального ремонту житлових будинків виконано капітальний ремонт покрівель в будинках на вул. Донбасівській, 3 (ОСББ «Донбасівська, 3), на вул. Руській, 222 (ОСББ «Кондитер») на загальну суму 350,389 грн.

За дольовою участю  мешканців в будинку № 67 на вул. Кармелюка (ЖБК № 6)  проведено заміну лежаків системи опалення (вартість робіт - 112679 грн.)

В Міністерство регіонального розвитку та житлово-комунального господарства  України була підготовлена та направлена кошторисна документація на проведення капітального ремонту п‘яти будинків на вул. Руській, 209 (ОСББ «Дорошенко»), вул. Руській, 248-Б (ОСББ «Житлолюкс»), вул. Миру, 3-А (ОСББ «Мир»), вул. Череповецькій, 19 (ОСББ «Череповецька,19), вул. Бєлінського, 9 (ОСББ «Белінського,9) та вирішення питань щодо фінансування даних робіт за рахунок субвенцій з державного бюджету.

В 2011 році планується проведення капітального ремонту двох ліфтів за адресами:  ЖБК № 68, вул. Руська,287-А (І-й під‘їзд) на суму 56,4 тис.грн., ЖБК № 53, вул. Руська,261 (І-й під‘їзд) на суму 56,4 тис.грн.

На багаточисельні питання щодо життєдіяльності та подальшої співпраці об‘єднань громадян з органами місцевої влади, зокрема - про тарифи за надані послуги теплопостачання, водопостачання, електропостачання, відшкодування пільг для будинків ЖБК, ЖБТ та ОСББ, укладання угод з підприємствами-надавачами послуг, надавали відповіді та роз‘яснення присутні на зібранні перший заступник міського голови Микола Попадюк, директор департаменту житлово-комунального господарства міської ради Олександр Шумейко, директор КП «Чернівцітеплокомуненерго» Олександр Меленчук та інші представники комунальних підприємств міста.