На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

За розпорядженням заступника голови ради Наталії Ярмистої 24 лютого цього року відбулася ІV сесія районної у місті ради.

На порядку денному слухалось ряд питань, які попередньо розглядались на засіданнях депутатських фракцій та Погоджувальної ради. По першому питанню було заслухано звіт про виконання бюджету району за 2010 рік, який представив на розгляд заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальник фінансового управління Іван Фальоса. Не менш важливим питанням було затвердження Комплексної програми профілактики правопорушень в Першотравневому районі міста Чернівці на 2011 – 2013 роки. Дане питання ретельно було опрацьовано постійною комісією з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності та охорони громадського порядку. Членами цієї комісії були запропоновані деякі зміни до Програми, які довів до відома депутатів голова постійної комісії Сергій Крупко. 

Окремо було заслухано хід виконання рішень, прийнятих радою V скликання, зокрема - Комплексної програми «Захист» на 2010 – 2012 роки та про стан цивільного захисту населення та запобігання виникненню надзвичайних ситуацій у Першотравневому районі м.Чернівці.

Всі заплановані питання порядку денного були розглянуті депутатами районної у місті ради та прийняті відповідні рішення.

Також на сесії було повідомлено про утворення двох депутатських груп: «Група підтримки представників малого та середнього бізнесу» в кількості 5 – ти депутатів та «Молоді регіони», до складу якої увійшло також 5 депутатів.