На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

23 лютого ц.р. з нагоди відзначення Дня захисника Вітчизни в Першотравневій районній у місті раді відбулося зібрання, організоване районною радою ветеранів України за підтримки депутатів від Політичної партії «Фронт Змін».

Серед запрошених – ветерани Збройних Сил, люди, які присвятили своє життя служінню рідній Батьківщині, вихованці Чернівецької обласної школи-інтернату для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки.

Вітальними словами та побажаннями міцного здоров‘я, щастя, довголіття, а також подяками та грошовими винагородами офіцерів запасу вшанували заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимир Шабан, депутати обласної міської та районної рад: Максим Бурбак, Юрій Ватаманюк, Мирослав Гуцул.

Усі присутні на зустрічі, особливо молодь, із зацікавленістю слухали спогади офіцерів про військові будні, які супроводжувались показом документального фільму «Дякуємо за Чернівці».