На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

Звертаємо увагу керівників підприємств, установ, організацій, що відповідно до п.48 постанови КМУ від 27 грудня 2001 року № 1751 “Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми” органи, що призначають і виплачують державну допомогу сім’ям з дітьми, мають право у разі потреби перевіряти обґрунтованість видачі та достовірність документів, поданих для призначення допомоги.

Підприємства, установи та організації несуть відповідальність за шкоду, заподіяну сім’ям з дітьми або державі внаслідок несвоєчасної видачі документів або видачі неправдивих даних, і відшкодовують її в установленому порядку.  

У разі дострокового виходу працівника на роботу під час відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку або влаштування на роботу особи, яка доглядає дитину до трирічного віку роботодавець повинен повідомити орган праці та соціального захисту населення протягом п’яти днів після видання наказу про припинення такої відпустки або прийняття на роботу.

Для отримання додаткової інформації звертатись за адресою:
вул. Руська, 183, каб. 105,214 тел. 60866, 60827