На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

02.02.11 р. у відділі з питань благоустрою, санітарії та екології Першотравневої районної у місті ради проведено лекцію-семінар з учнями ліцею №3 на предмет санітарно-екологічного благополуччя Першотравневого району, яку проводив заступник начальника відділу Назаров В. Г.

В ході семінару розглядались питання про проведення робіт по покращенню санітарного стану району, а саме: проінформовано про заходи по Комплексного плану по благоустрою Першотравневого району на 2011 рік. Учнями ліцею №3 занотовувалась корисна інформація, яка згодом буде використана для наглядної агітації в навчальному закладі.

Відділ з питань благоустрою, санітарії та екології та виконавчі органи Першотравневої районної у місті ради звертаються до учнівської молоді Першотравневого району із закликом долучатись до подібних лекційних занять. Дана робота проводиться з метою екологічного виховання молоді.