На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

Першочерговим завданням управління Пенсійного фонду України в Першотравневому районі м.Чернівці є забезпечення наповнення бюджету Пенсійного фонду України коштами, необхідними на фінансування пенсій. В прямій залежності від сплати коштів до Пенсійного фонду знаходиться своєчасна виплата пенсій.

Зокрема, за  2010 рік до бюджету управління надійшло 296,436 млн. грн. власних коштів. Вагомий вклад у наповнення бюджету  вносить Відкрите акціонерне товариство енергопостачальна компанія «Чернівціобленерго», забезпечуючи щомісячні поступлення в сумі 1,65 млн. грн. страхових внесків. Всього таких внесків за 2010 рік надійшло 19,78 млн. грн. Працюючи стабільно і високоефективно, протягом тривалого часу підприємство забезпечує високі життєві стандарти і соціальний захист своїх найманих працівників.

Однак є і такі діючі підприємства , які стабільно нарощують заборгованість до Фонду. Це:  ВАТ “ШБУ 60” – борг якого складає 216 тис.грн., ДП “Чернівцілегмаш”  - заборгованість 101,1 тис.грн., ПП “Сантехбудмеханізація” –  29,0 тис.грн., ПП “Дельта –Буд” – 49,0  тис.грн., та ряд інших.  Заборгованість  залишається  одним із  резервів наповнення доходної частини бюджету Пенсійного фонду України.  Станом на 01.01.2011 року загальна заборгованість склала 5,5 млн. грн., в тому числі недоїмка із страхових внесків – 2,7 млн. грн. , що складає  49,09_% до загальної суми боргу.

Основною з  причин  існування заборгованості  є несплата страхових внесків із нарахованої заробітної плати в установлені чинним законодавством терміни.  Згідно  пенсійного законодавства періоди роботи, за які не було сплачено страхові внески, не включаються до стажу при призначенні пенсії. Несвоєчасна сплата внесків також призводить до нарахування платникам штрафних санкцій та пені, що впливає на погіршення фінансового стану платника, як наслідок призводить до банкрутства, а в окремих випадках і до повної ліквідації підприємства.

Кожний керівник повинен пам’ятати, що нарахування та своєчасна сплата страхових внесків – це теперішнє і майбутнє наших громадян.

Своєчасна та повна сплата платежів до Пенсійного фонду України - це обов'язок кожного роботодавця, який, турбуючись про своїх найманих працівників, створює престиж своєму підприємству.

Тому, розрахуйтесь з недоїмкою по страхових внесках та забезпечте своїм працівникам виплату заробленої пенсії.

Головний спеціаліст відділу обліку надходження платежів  управління
Пенсійного фонду України в Першотравневому районі м. Чернівці Мацишина Н.Я.