На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

За розпорядженням голови ради В.Мельничука 26 січня цього року відбулася ІІІ сесія районної у місті ради.

Першим питанням порядку денного було утворення та затвердження персонального складу виконавчого комітету районної у місті ради. Після попереднього розгляду кандидатів на засіданнях депутатських фракцій та Погоджувальної ради, депутати одноголосно затвердили чисельний та персональний склад виконавчого комітету у кількості 15 осіб – представників комунальних та промислових підприємств, профспілок, приватні підприємці та інші.

Не менш важливим питанням було і обрання заступника голови районної у місті ради. Шляхом таємного голосування, більшістю голосів, на цю посаду було обрано запропоновану головою ради кандидатуру - депутата районної у місті ради від Партії Регіонів Ярмисту Наталію Дмитрівну.

Окремим рішенням було закріплено депутатів районної у місті ради, обраних в багатомандатному виборчому окрузі, за виборчими округами, утвореними на території Першотравневого району. Це надасть можливість усім депутатам забезпечити у відповідних округах виконання передбачених законодавством обов’язків та реалізацію своїх прав, здійснювати прийом громадян, які мешкають на території закріпленого округу та сприяти ефективному вирішенню питань життєдіяльності відповідних територій.

Окрім інших запланованих питань на сесії було заслухано інформацію голови постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, індивідуального будівництва, благоустрою та санітарного стану довкілля В.Кушніра про фінансово-господарську діяльність КЖРЕП № 9, 11 та депутатські запити депутата Т.Гордіци щодо надання інформації про перелік земельних ділянок, які належать фізичним особам, розташованих на території Першотравневого району, по яких прийнято відповідні рішення.

В роботі сесії прийняли участь: консультант Чернівецького міського голови Т.Єремічук, прокурор Першотравневого району П.Ванзуряк, депутати обласної ради В.Ткачук, М.Бурбак.