На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

12 січня ц.р. до районної у місті ради зійшлися поважні люди – сивочолі ветерани-голови та активісти первинних ветеранських організацій Першотравневого району на зустріч з керівництвом ради, представниками депутатського корпусу, керівниками виконавчих органів ради та комунальних житлових ремонтно-експлуатаційних підприємств.

Перш ніж перейти до обговорення нагальних питань, які турбують сьогодні цю категорію населення, присутні на зібранні заслухали інформацію відповідального секретаря районної ради ветеранів Федорової Марії Іванівни «Про діяльність районної ради ветеранів України у 2010 році».

У обговоренні прийняли участь Павло Бажерін – голова міської ради ветеранів України, голови первинних ветеранських організацій КЖРЕП № 12 Ауліх В.П., ПП "Житлосервіс" Петров Л.Н., КЖРЕП – 9/1 Безродна Т.М., М.Білецький та інші.

Питання, порушені у виступах, стосувались, в першу чергу, якості надання житлово-комунальних послуг, виконання ремонтних робіт в помешканнях, де живуть ветерани, зокрема, ремонт покрівель, заміна  газового обладнання тощо. Турбує ветеранів також незадовільна робота дільничних інспекторів  міліції. Гостро стоїть питання пасивного реагування з боку керівників окремих відомих підприємств на звернення голів первинних організацій.

У продовження розмови голова ради Віктор Мельничук зазначив, що у 2010 році за адресами, де проживають ветерани війни, виконано ремонтних робіт 85 особам на суму 321,7 тис. гривень, в тому числі за рахунок коштів субвенції Державного бюджету та капітального ремонту використано 293,2 тис. гривень, поточного ремонту – 28,5 тис. гривень.

34 ветерани війни оздоровлено в санаторіях різних профілів Міністерства праці та соціальної політики України.

Голова ради також звернув увагу на те, що незважаючи на обмежені обсяги фінансування на 2011 рік по капітальних видатках, влада буде намагатись першочергово приділяти якомога більше уваги позитивному вирішенню проблем ветеранів війни, інвалідів та учасників бойових дій.

Свою готовність допомагати ветеранам висловили присутні депутати ради Т.Заволічна, М.Гуцул, Т.Гордіца.

Зустріч завершилась відзначенням  грамотами голови Першотравневої районної у місті Чернівці ради   найкращих членів первинних ветеранських організацій за активну участь у діяльності ветеранського та волонтерського руху та патріотичне виховання молоді.