На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

28 грудня на І пленарному засіданні депутати ради заслухали питання «Про роботу Першотравневого РВ УМВС України в Чернівецькій області по боротьбі зі злочинністю, охороні громадського порядку, профілактиці правопорушень на території району». Доповідач Дмитро Філіпець зосередив увагу депутатів на проведеній роботі райвідділу на протізі року, наводив конкретні цифри скоєних злочинів та відсоток їх розкриття, які співставляв з минулорічними показниками. Підсумовуючи Д.Філіпець звернув свою увагу про необхідність активізувати роботу райвідділу по боротьбі зі злочинністю, приділяти увагу профілактиці злочинів, продовжувати роботу по запобіганню та ліквідації стихійної торгівлі на території районі, тощо. Депутати активно задавали запитання та надавали різні пропозиції щодо покращення роботи райвідділу.

В ході засідання розглядались не менш важливі питання життєдіяльності ради та району, а саме було затверджено Регламент ради, склад постійних комісй та Положення про постійні комісії, надано дозвіл на створення органу самоорганізації населення мікрорайону «Хабаківка».

На ІІ пленарному засіданні 29 грудня депутати ради ухвалили районний бюджет на 2011 рік.

Доходи району затвердили в сумі 61 999,2тис.грн., з них доходи загального фонду – 61 843,3 тис.грн., доходи спецального фонду – 155,9 тис.грн., профіцит загального фонду бюджету у сумі 5 785,528 тис.грн. використати передачею коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціалнього фонду). 

Видатки районного бюджету в розмірі 61 999,2 тис.грн., в тому числі: по загальному фонду – 56 057,772 тис.грн. та по спеціальному фонду – 5 941,428 тис.грн., дефіцит спеціального фонду бюджету у сумі 5 785,528 тис.грн. визначити надходженням коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду).

Зокрема на соціальний захист та соціальне забезпечення населення в 2011 році планується спрямувати 44 484,7 тис.грн.

Після ухвалення бюджету голова ради В.Мельничук привітав присутніх з наступаючим Новим роком та Різдвом.