На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

Щорічно в нашій державі проводиться всеукраїнська акція «Милосердя». Акція спрямована на привернення уваги суспільства, підприємств і організацій всіх форм власності, приватних підприємців та усіх небайдужих громадян до проблем дітей-інвалідів, громадян похилого віку та інших найбільш вразливих верств населення.

В Першотравневому районі м.Чернівці проживає 17259 пенсіонерів, з них: 1906 ветеранів війни, 345 дітей-інвалідів, 54 дитини – круглі сироти.

2440 громадян є найменш соціально-захищеними, а тому потребують підтримки та допомоги.

Так у 2010 році:

  1. До Дня захисту дітей в Чернівецьку обласну школу-інтернат для дітей сиріт передано 49 одиниць одягу на загальну суму – 3920 грн.
  2. До Дня людей похилого віку 10 осіб отримали продукти харчування на загальну суму 2000 грн. (ПП «Компанія Болена», магазин «Вербена»).
  3. До Дня Святого Миколая 50 осіб (в т.ч. діти-інваліди та багатодітні сім’ї) отримають продукти харчування від ПП Піц С.С. на загальну суму 4000 грн.
  4. До Дня інваліда 63 дитини з клубу «Паросток» отримали від ТОВ «Олбі-Рос-Корона» шоколад на загальну суму 1000 грн.
  5. Працівниками прокуратури Першотравневого району для дітей Чернівецької обласної середньої загальноосвітньої школи-інтернат для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та Чернівецької загальноосвітньої школи-інтернат №4 було здійснено річну передплату на видання: «Паросток», «Газета Кота Копейкина», «Журавлик», «У світі казок».
  6. На рахунок районної у місті ради надійшло коштів на загальну суму 3200 грн. (Укрсоцбанк, ЧОД «Райфайзен Банк Аваль», ПП Демянишина І.Є., ПП Пислар Ю.В., ЗАТ ЕК «Чернівціобленерго», ТзОВ БФ «Чернівціжитлобуд»). Зібрані кошти будуть виділені на матеріальну допомогу малозабезпеченим мешканцям району.
  7. До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 3 ліквідаторам І категорії виділено матеріальну допомогу на загальну суму 600 грн.

Як і в попередні роки, з ініціативи колективу управління праці та соціального захисту населення, 17 грудня 2010 року успішно пройшов благодійний вечір «Милосердя» в Чернівецькій загальноосвітній школі-інтернат №4.

Учні цього закладу, завдяки спонсорській допомозі працівників та депутатів Першотравневої районної у місті Чернівці ради (Т.Заволічна, Ф.Кокош, К.Пишна, Д.Воронка, О.Будник, Д.Паладян, Р.Шерстюк, С.Білоус), підприємців Калинівського ринку, отримали різні подарунки на загальну суму 8950 грн.

Проте головне, що подарував цей захід кожному з його гостей і господарів - це можливість проявити найкращі, найгуманніші риси Людини –МИЛОСЕРДЯ, НЕБАЙДУЖІСТЬ, ДОБРОТУ, ЩИРІСТЬ, дав змогу відкрити серця для інших.

Акція «Милосердя» не закінчується сьогодні – вона триває протягом року. Кожен бажаючий може зробити свій внесок. Ваші подарунки обов’язково знайдуть свого адресата.