На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

Новорічно – різдвяні свята завжди бажані та довгоочікувані, як для малих, так і для дорослих. Тому вже традиційно напередодні християнського свята Миколи Чудотворця районна влада подарувала мешканцям району Новорічне свято, яке відбувалось 18 грудня в мікрорайоні «Руський».

В церемонії урочистого відкриття новорічної ялинки взяли участь представники районної влади, яку представляв голова районної у місті ради Віктор Мельничук, представник від міської влади – секретар виконавчого комітету Олександр Васильчишин та представники від депутатського корпусу ради. Велику кількість мешканців мікрорайону, як дорослих так і малечі не злякав майже десятиградусний мороз, адже вони стали глядачами і учасниками веселого новорічного дійства.

Розважали усіх присутніх Дід Мороз та Снігуронька, а також казковий герой Котик.

Дітвора та їхні батьки із задоволенням приймали участь у різних іграх, водили хороводи навколо новорічної красуні-ялинки, співали новорічних пісень. Після цікавої, розважальної святкової програми всі діти отримали солодощі.

Отже, традиційне відкриття новорічної ялинки в районі подарувало всім гарний святковий настрій, а учасникам свята - ще й новорічні подарунки.

Свято відбулося завдяки благодійникам, які працюють і живуть поруч з нами і які бажають, щоб казковий Дід Мороз дійсно приходив порадувати нас святковими подарунками.    

Районна рада висловлює щиру вдячність всім благодійникам, завдяки яким в цей кризовий нелегкий час було влаштовано мешканцям району справжнє свято.