На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

24 листопада на І пленарному засіданні голова районної виборчої комісії Артем Толмачов ознайомив присутніх про підсумки виборів депутатів ради та  визнання їх повноважень.

До складу Першотравневої районної у місті Чернівці ради VІ скликання увійшли 50 депутатів, представники 8 політичних партій, а саме від політичної партії «Фронт змін» - 16, всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» - 15, Партії регіонів – 12, по 2 від всеукраїнського об’єднання «Свобода» і політичної партії «Наша Україна» та по 1 представнику від політичної партії «Сильна Україна», Комуністичної партії України і Народно-демократичної партії.

Новообраним депутатським складом ради за більшістю голосів було підтримано та обрано головою Першотравневої районної у місті Чернівці ради Віктора Анатолійовича Мельничука – представника Партії регіонів, директора ПП «Регіон – Центр».

8 грудня на ІІ пленарному засіданні розглядались поточні питання, які передбачають майбутню роботу ради та затверджувались заступники голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

На посаду заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради затверджено депутата ради - Шабана Володимира Володимировича та на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового управління затверджено Фальосу Івана Петровича.

Прийнятими рішеннями ради було утворено 5 постійних депутатських комісій та обрано голів цих комісій, зокрема:

  1. Головою постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності та охорони громадського порядку депутата КРУПКО Сергія Івановича.
  2. Головою постійної комісії з питань бюджету, економіки та фінансів депутата ГОРДІЦУ Тетяну Маноліївну.
  3. Головою постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, індивідуального будівництва, благоустрою та санітарного стану довкілля депутата КУШНІРА Валерія Михайловича.
  4. Головою постійної комісії з гуманітарних питань, праці та соціального захисту населення депутата КУПЧИКА Олександра Петровича.
  5. Головою постійної комісії з питань роботи з молоддю, громадськими організаціями та об’єднаннями депутата БРЕНИКА Дениса Петровича.