На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

ШАНОВНІ  ДЕПУТАТИ  
ТА  ПРАЦІВНИКИ   ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!!

        Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування

Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Самоврядні органи в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Саме вони об'єднують громадян різного віку, політичних уподобань у спільному прагненні зробити регіон і всю Україну щасливими і багатими.

Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашого регіону і держави в цілому.

Сподіваюсь, що результати вашої роботи матимуть благотворні наслідки для подальшого розвитку держави, становлення громадянського суспільства в Україні, підвищення рівня життя людей.

У цей святковий день бажаю вам щастя, міцного здоров’я, благополуччя, добробуту, наснаги, нових вагомих успіхів в ім’я процвітання Буковини та нашої України 

З повагою –
голова Першотравневої районної
у місті Чернівці ради                                                               Віктор Мельничук